1 / 6
Se prodava nov stan
По Договор
19.06.2021 13:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Se prodava nov nevselen stan vo Ohrid so garaza.
Stanot se naoga do marketot Stokomak kaj fabrikata Bratstvo vo povrsina od 67 m2 na cetvrti kat so lift mnogu dobro organiziran so ubava dnevna so terasa, trpezarija, kujna dve spalni i dve kupatila.
Cena povolna i po Dogovor.
Inff na tel 077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам