1 / 1
AMD A4 4020 PROCESSOR
2.500 МКД
21.06.2021 11:45

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴AMD A4 4020 PROCESSOR

🔷3.4 GHz Max Turbo
🔷3.2 Ghz Base
🔷1.0 MB Tatal Cache
🔷Socket FM2

______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

DEEP COOL XFAN 80 - CASE FAN

150 МКД

Thermaltek UX100

1190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам