1 / 1
Bloody V7MA
1.090 МКД
27.07.2021 12:44

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Bloody V7MA

🔹Bloody V7MA се карактеризираат со уникатен дизајн, употреба на најсовремени технологии и материјали со највисок квалитет.

🔹Bloody V7MA се опремени со алуминиумски едрилици кои обезбедуваат 20% побрзо функционирање во споредба со другите модели на игри.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Mouse HECTOR

750 МКД

GAMING MOUSE KRYPTON 550

1499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам