1 / 3
Burgija za beton
1.200 МКД
30.01.2022 11:25

Струга / Струга

Burgija za beton odlicna za hilta 2cm so 36 cm dolga

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektromotor elektro motor so reduktor

110 МКД

Kukista so lageri moze zamena

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам