1 / 5
ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов
По Договор
10.08.2022 11:05

Битола / Битола

Квадратура:

390 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за градба. Според ДУП дозволена е градба со намена на објект А1 и катност П+2 до венец 10.20м со површина на градба во основа 120м2.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2-Кукуречани

1 €

НИВИ ВО РОТИНО 2650м2 1200м2 200м2

7 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам