1 / 4
Se prodava stan vo Ezerski lozja
67.000 €
01.07.2021 16:25

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

103 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ezerski lozja

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na stan vo Ezerski lozja Struga. Stanot I'ma vkupna kvadratura od 103 m2, na visoko prizemje I raspolaga so dnevna soba so kujna I trpezarija, tri spalni sobi,dve kupatila I dve terasi. Cena I poveke info na tel.077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

*SAJCESKI* Garsonjera vo centar

1500 €

*SAJCESKI* Ekskluzivni stanovi vo Granit

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам