1 / 2
Masina za jufki
800 МКД
01.08.2021 16:54

Струга / Струга

Masina za secenje jufki kako nova vo opsto ne rabotena

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi za masina mashina za melenje

200 МКД

Postole za golem fleks

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам