1 / 10
cetvorosoben STAN kaj RESTORAN 'BOSS'
47.000 €
18.07.2021 12:06

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

78 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

>>>EKSKLUZIVNA PONUDA vo AGENCIJA CHANAK<<<

SE PRODAVA !

Ubavo opremen stan vo blizina na restoran BOSS. Stanot raspolaga so 3 spalni i 2 balkona, golema dnevna so kujna i trpezarija. Vednas e vseliv i spremen za ziveenje.

RASPORED:
-hodnik
-golema dnevna soba
-trpezarija
-kujna
-balkon br 1 i 2
-spalna br 1
-spalna br 2
-spalna br 3
-golemo kupatilo

Za povekje informacii 078271777

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Феноменален нов 4-собен стан со 2 бањи и 2 балкони во Центар

129999 €

Стан со две спални во Карпош 3, во близина на Лептокарија.

82500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам