1 / 1
Procesori i5 i7 LGA 1155 1150 1151 i dr cpu
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2022 10:03

Штип / Штип

Испраќам по карго    

polovni momentalno na lager
i7 4790s 6700
i5 6600k 4690k 7500
i5 2310
i3 3220
i7 950
6ta i 7ma gen moznost so ploca komplet

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава / Можна е замена од:

ПЕРФОРМА КОМПЈУТЕРИ
Пробиштипска бр.21А
Потврден огласувач
078348962
Испрати Е-маил до огласувачот

cpu procesor nov i3 7100 box LGA1151

50 €

procesori i5- 3570K , 3330 , 2500 , 2400 soket 1155

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам