1 / 11
odlicna kukja vo centar
220.000 €
29.03.2022 17:49

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

223 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

Se prodava odlicna kukja vo centar ,vo neposredna blizina na bolnica. Kukjata e renovirana i ne e lepenka od niedna strana.
Ima garazha.

Se sostoi od pod + priz + kat.
Priz: hodnik, dnevna soba so kujna i trpezarija, kupatilo, 2 spalni sobi, golem dvor pozadi kukja.
Kat: hodnik, dnevna soba so kujna i tprezarija, kupatilo, spalna soba so mnogu golema terasa.

Kvadratura:
Vkupno plac: 232m2
Vkupno staben prostor: 178m2 + pod
Dvor: 120m2 (napred i pozadi kukja)
Garazha: 14m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

65000 €

Kukja so golem dvor na ubava lokacija

179999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам