1 / 1
Gaming Mouse Fury Battler
799 МКД
29.07.2021 10:50

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Fury Battler

🟢Константни и точни движења без нарушувања дава современиот оптички сензор Sunplus, кој гарантира резолуција на DPI до 6400 DPI и брзина на обработка на податоци до 4000 FPS.

🟢Оваа спецификација е гаранција за удобна игра.

🔵Lëvizjet e vazhdueshme dhe të sakta pa shqetësime sigurohen nga sensori optik modern Sunplus, i cili garanton një rezolucion të DPI deri në 6400 DPI dhe një shpejtësi të përpunimit të të dhënave deri në 4000 FPS.

🔵Ky specifikim është një garancion i lojës së rehatshme.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

SET KEYBOARD & MOUSE - KM170

699 МКД

Mouse Sharkoon SKILLER SGM2 Gaming 6400 DPI USB

1290 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам