1 / 1
Dell 22 Monitor: P2219H
7.990 МКД
15.07.2021 12:13

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Dell 22 Monitor: P2219H

✅Display: 21.5 in, IPS, W-LED, 1920 x 1080 pixels.
✅Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 °
✅Brightness: 250 cd/m²
✅Static contrast: 1000 : 1.
✅Refresh rate: 50 Hz - 76 Hz.
✅NTSC: 72 %
✅Dimensions: 487.3 x 293.4 x 41.3 mm.
✅Weight: 2.75 kg.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Монитори

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

27inch AOC FullHD Curved Gaming 144hz

13900 МКД

MONITOR ThinkVision S22E

4800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам