1 / 1
%GERMANSKI BREND MAICI% BROJ XL/XXL
1 МКД
Цената е фиксна
01.09.2021 17:55

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

XXL

Боја:

Црна

Kako Novi germanski brend maici
Brend LTB,Hilfiger....
Broj L/XL
Cena na edna 1400
Namalena edna 600
Namalenj denes 500 dzabe.rasprodazba

Poveke info dimenzii sliki prakame na viber
So poveke kupeni artikli sleduva dopolnitelen popust

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend maska jakna/jakni br.M,L,XL %%%

1 МКД

Germanski NOVI Komplet Trenerki M/L LACOSTE %:

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам