1 / 1
PRODAVAM Masina za sadovi
40 €
27.01.2022 16:52

Карпош / Скопје

Masina za sadovi za 12 osobi GORENJE so mal defekt.
Cena 40 evra
Tel 075231624 Ilco

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

IKO-TRUST DOOEL
Bul.Srbija br.21
Потврден огласувач
075231624 ili 2770480
Испрати Е-маил до огласувачот

COLPASAN kada so kabina

150 €

ЛАТОФЛЕКС

4000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам