1 / 1
B100 OPTICAL USB MOUSE
380 МКД
25.01.2022 23:31

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴B100 OPTICAL USB MOUSE

✅Optical Tracking
✅DPI (Min/Max): 1000±
✅Number of buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
✅Cable length: 70.87 in (180 cm)
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

АУДИО КАБЕЛ

100 МКД

Безжично ГЛУВЧЕ - 2.4G (G11-760N)

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам