1 / 9
СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - НА ЛЕНИНОВА
800 €
25.06.2022 14:14

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ленинова

ШИФРА: 1055R
ЦЕНА: 800€ + тековни трошоци
КОНТАКТ: 075 988 602


Се издава луксузен трособен стан во Центар на ул. Ленинова со квадратура од 77м2 со 2 спални соби. Станот се издава наместен.


e-mail: blackstone.realestateagency@gmail.com
web: www.blackstone.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

BlackSTONE недвижности
бул. Борис Трајковски 1
Потврден огласувач
+38975988602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам