1 / 5
Niva na magistralen pat Drugovo
1 €
16 €
25.05.2023 22:25

Кичево

Квадратура:

2413 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva so povrsina od 2413m2 na magistralen pat vo Drugovo so pristapen pat. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac na glavniot pat za Rastani

1 €

Se prodava plac so dve markici vo s. Celopeci

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам