1 / 12
Kukja so dukjan nasproti novo Sande do Vlazrimi
1 €
11.03.2023 06:38

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja na 3 sprata so povrsina od 511m2. Kukjata e so prizemje so otvoren prostor i garazi, na prvi sprat ima 4 sobi kupatilo i terasa, a na vtori sprat golem salon, 2 spalni, kupatilo i terasa. Kukjata e vo dobra sostoja i se naogja neposredno do novoto uciliste Sande vo blizina na stadionot Vlazrimi, na ul. Isein Akioski.
Povekje informacii na 070318320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

85000 €

SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам