1 / 10
Stan od 111m2 vo Debar Maalo Skopje
1 €
30.07.2021 11:06

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

111 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava stan na 3ti sprat so povrsina od 71m2+40m2 potkrovje, koe moze da bide zaedno i oddeleno. Ima 16m2 podrum. Potkrovjeto treba da se do uredi, a ima moznost za nadgradba. Mozna e i zamena. Cena po dogovor.
Povekje informacii Vlatko 070318320

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan na bulevar na 4ti kat

1 €

Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам