1 / 1
Fury Hunter 2.0 - Gaming Mouse
650 МКД
03.08.2021 12:05

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🟥Fury Hunter 2.0 - Gaming Mouse
_________________________________________
СТАНЕТЕ ЛОВЕЦ НА ВАШАТА БИТКА
✅Ефикасен гејмер е исто така искусен ловец, кој сам одлучува кога ќе го зададе последниот удар.
Паметен, упорен, брз и одлучувачки. Правилното глувче за игри секогаш треба да биде основна алатка во неговите раце.
✅Тоа е глувчето Fury Hunter 2.0, кое комбинира издржливост, прецизност и ергономија, зголемувајќи ја ефикасноста на гејмерот.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

HDMI (HD) Conversion Cable With VGA + Audio Output

250 МКД

VGA to HDMI Converter Adapter Cable With Audio Output

500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам