1 / 1
Kukja vo centralniot del na gradot
1 €
24.12.2021 12:06

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

166 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

340 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Se prodava kukja vo centralniot del na gradot, na ul. Stojan Sandeski so povrsina od 500m2. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070 318 320 Vladko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nova kukja so deloven prostor

1 €

SE PRODAVA KUKJA + PLAC

110 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам