1 / 3
Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko
6.000 €
15.10.2022 22:50

Кичево

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac za kujka od 1000m2 i suma od 2000m2 vo prodolzenie na placot vo s. Svinjista Kicevsko. Placot se naogja pomegju naseleni kukji, kade ima voda i struja. Cena po dogovor. Povekje informacii 070318320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezen plac na magistrala na izlez od Kicevo za Sk

1 €

Plac na asvalten pat za s. Osoj

29 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам