1 / 1
WIRELESS COMBO NX989
990 МКД
29.12.2021 15:40

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴WIRELESS COMBO NX989

✅Димензии на тастатура: 456x157x29 mm
✅Димензии на глувчето: 108x50x32 mm
✅Безжична тастатура и глушец 2,4 GHz
✅Работно растојание: 8 - 10м
✅Нано USB приемник, вклучете и играјте
✅Ултра тенок дизајн и рамни копчиња
✅Компатибилен со Windows - MAC

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Глушец на полнење - A4Tech G11-760N

699 МКД

Numeric Keypad - NS 106

299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам