1 / 9
Stan od 77m2 vo Skopje - Kisela Voda
1.200 €
11.04.2022 10:09

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava stan vo Kisela Voda (pomegju Shampionce I Cheshma).

Stanot e renoviran vo 2019 godina, zgradata e izgradena vo 2007 godina.

Stanot e na 3 ti kat, ima lift.

Stanot ima:
*Dnevna, trpezarija, kujna (spoeni)
*Hodnik
*2 toaleti
* 1 spalna soba
* 1 detska soba
*ostava
*golema terasa

Kvadratura na stanot e 77 m2.

Cena na prazen stan 1100 evra za m2.

Cena za namesten stan 1200 evra za m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Shifra: 0211321

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN OD 50m2 VO OHRID

850 €

SE IZDAVA GARSONJERA VO TETOVO

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам