1 / 3
Se prodava kuka so plac od 509m2
280.000 €
06.04.2022 14:35

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

509 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

368 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

Se prodava kukja so dvor vo Cenat vo dobra sostojba, vednash vsevliva.
Priz + Kat + Potk

Vkupno Plac: 509 m2
Dvor: 368m2
Kat: 117m2
Vkupno stanben prostor: 242m2

So cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja na Potok vo gorniot del

89500 €

Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni

159990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам