1 / 1
ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 2700 м2-Кукуречани
1 €
Цената не е фиксна
13.09.2021 11:07

Битола / Битола

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Земјоделска парцела 2700м2 локација атарот на с.Кукуречани патот за с.Црнобуки.

Земјоделска парцела 3264м2 локација во с.Кукуречени. цена 3.5ЕУР од 1м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ШУМА 34610м2-Утово

30 €

СЕ ИЗДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ НА ГЛАВЕН ПАТ Г. ОРИЗАРИ 1600м2

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам