1 / 10
Пумпи за солар/соларни колектори и резервни делови
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 13:00

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продажба на најквалитетните пумпи за солар/соларни системи. Го зголемуваат притисокот на водата и се наменети за користење при високи температури.

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од: Претпријатие

Elektro Solar Sistemi
Marshal TIto 96
Потврден огласувач
071371592
Испрати Е-маил до огласувачот

SOLARNI !!! SOLARNO !!! PRODAZBA

17000 €

solar ,solarno ,solarni, солар, соларно,соларни

17000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам