1 / 3
Radio Retro stari vredni
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2021 02:18

Скопје Центар / Скопје

Doneseni od svajcarija .prakjam po kargo
Cena na edna 70€
Cena za dvete 120€

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Radio Sanwa 7065 1978

1800 €

Radio sony 🇨🇭🇨🇭

15 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам