1 / 9
Opel Ascona
3.700 €
13.08.2022 10:03

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Ascona

Година:

1986

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam opel ascona 2.0i 115 ks godina 1986 vo mnogu dobra sostojba mnogu zacuvana. Na shvajcarski dokumenti. Cena 3700 €
Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам