1 / 7
MASA ZA APARATI UNIVERSAL
50 €
Цената не е фиксна
14.06.2022 12:00

Гостивар / Гостивар

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

masa za aparati za varenje univerzal
vo pogolem broj dolzina 4/20m-15cm debelina novo poveke info na 0038979353307 viber extra cena na parce samo 50€ kvalitet na nivo

zavaruvanje✅
#tig✅
#co2✅
#ac dc✅
#PLASMA✅

#FRONIUS✅
#KEMPI✅
#MILER✅
#TELWIN✅

SEKAKOV VID NA PROFESIONALNI APARATI ZA ZAVARUVANJE I DRUGI ELEMENTI INFO NA 079353307 viber ✅

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

MANOMENTRI NOVI /zavaruvanje/co2/ac dc

50 €

zavaruvanje/tig/ac dc/fronius/telwin

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам