1 / 4
Familijaren stan kaj Hotel Donco
50.000 €
12.09.2021 11:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

64 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul.Turisticka

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na trosoben stan kaj Hotel Donco, na vtor sprat bez lift, so povrsina od 64m2,plus podrum. Stanot e renoviran I istiot raspolaga so golema dnevna soba so kujna I trpezarija, spalna soba,detska soba,kujna,kupatilo I terasa. Stanot e vo odlicna sostojba, renoviran i se prodava prazen.
Cena 50.000 evra.
Poveke info na tel.077 815 161 077 969 012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava moderno ureden stan

0 €

*SAJCESKI* Familijaren Stan kaj ordinacija Sonce

88000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам