1 / 5
Povekjenamensko Metro
150 МКД
20.09.2021 00:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мулти-функционална мерна лента - метро со либела, леплива белешка и пенкало. Само-заклучување при влечење и повлекување со едноставно притискање на копчето.

☑ Должина: 2 m.
☑ Mатеријал: пластика.
☑ Димензии: 8 x 6 cm.
☑ Mерна должина: cm, inch.
☑ Додатоци: Либела, Леплива белешка, Пенкало.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Merna Lenta - Metro 7.5m

299 МКД

Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам