1 / 3
PIRELLI zimski gumi
17.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
02.01.2022 18:34

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

PIRELLI SOTOZERO зимски гуми
Димензија : 205/55/R16

Гумите се купени нови од Мотоцентар и се возени две зимски сезони

Контакт : 070 276 693 или autocargo77@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од: Претпријатие

Auto Cargo
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Renault Kangoo 1.5 dCI - Klima

4350 МКД

PIRELLI zimski gumi

17000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам