Germanski brend maski dzemper br.XXL org LACOSTE
1 МКД
Цената е фиксна
21.10.2021 16:19

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Џемпери

Големина:

XXL

Боја:

Сина

Germanski brend maski koncan dzemper br.XXL
Org Lacoste visoko kvaliteten pamuk modern komoten skapo kupen
Sirina gradi 72cm plus se rastega

Cena 2500
Namalen 1200
Denes samo 1000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend maski kosuli br.M org.Dsquared2,Zara,H&M

500 МКД

Germanski brend dolni trenerki br.L org.NIKE/ADIDAS %%

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам