1 / 10
Polnaci Polnac Acer Toshiba Hp
1 МКД
25.09.2021 21:54

Скопје Центар / Скопје

Razno polnaci od site vidovi na laptopi ponovi modeli stari modeli ,pisete ili javete se za informaci za podetalno ,nad 3 komada sleduva popust ,site polnaci se doneseni od svajcarija
Imam polnaci od 5v do 42 v

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Aparat AGFA OPTIMA 1 35mm CAMERA

4000 МКД

Casovnik Swatch

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам