1 / 1
iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM
71.990 МКД
18.05.2022 09:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 13 pro max

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za evropski pazar.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

50990 МКД

Huawei P40 Pro kako nov - mobicom

22000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам