1 / 8
Apple iPhone 11 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile
649 €
14.10.2021 09:22

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 11 Pro 3

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

-Se prodava,,Apple iPhone 11 Pro Max,,
-Kako nov,Fabricka sostojba 10/10
-Ne servisiran nikogas,Orginalna baterija 95% koristen 3 meseci
>Mozi da se vidi i testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A22 5G Model 24m. Garancija Vili Mobile

10990 €

Apple iPhone 11 Pro Kako od Salon Top Cena!!!

599 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам