1 / 12
HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY
4.750 €
Цената не е фиксна
4.950 €
11.08.2022 21:49

Велес / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Jazz

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA HONDA JAZZ 2
KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
1.2 I VTEC NAJDOBRIOT JAPONSKI MOTOR
MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 4L NA 100 KM
PRVA FARBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA FUKCIONIRA
ABS.ESP
EL NA PROZORI RETROVIZORI
BORTKOPLUTER
AIRBAG
EURO KUKA
CENTRALNO SO DALINSKO
2 FABRICKI KLUCA
RADIO CD AUX USB
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

3850 €

FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM FACELIFT 2009 GOD FULL OPREMA

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам