1 / 8
*SAJCESKI* Moderno opremen Stan vo Daljan
55.000 €
29.09.2021 21:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Daljan

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na Stan vo povrsina od 55m2,so orientacija jugoistok. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna,spalna soba,kupatilo I terasa. Istiot e visoko prizemje I se prodava opremen so moderen I Nov namestaj.
Lokacija naselba Daljan, Ohrid.
Tel.077 815 161. 077 969 012
Cena.55.000 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava nov stan

130000 €

*SAJCESKI* NOV Stan na ul.Pitu Guli

950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам