1 / 10
Telefunken bluetooth mobile soundbar
50 €
06.12.2021 02:20

Скопје Центар / Скопје

Donesen od svajcarija soundbar so bluetooth ,so solar se polni sleduva i polnac so nego ,moze da se zbori preku bluetooth ,drzi bateria do 3-4casa aktivno .
Prakjam po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Radio Retro stari vredni

1 €

Apple tastatura

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам