1 / 1
Vakum Garden Vozduh
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2021 08:19

Скопје Центар / Скопје

Sobiranje i otfrlanje na otpad
Raboti na kabel .
Prakjam po kargo
Donesen od svajcarija

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Vaga DIGITALNA

2000 €

Philips dcb 8000

3000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам