1 / 4
Pravosmukalka siemens 🇨🇭🇨🇭
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2021 17:23

Скопје Центар / Скопје

2 vo 1 mnogu dobra pravosmukalka na bateria ,se deli na dva dela ,za mala upotreba malata koe moze da se upotrebi i za vo kola .na sliki mozete da vidite .

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

A
Потврден огласувач
071444252
Испрати Е-маил до огласувачот

Dyson pravosmukalki

6000 МКД

Pravosmukalka siemens 🇨🇭🇨🇭

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам