1 / 1
*SAJCESKI* Garsonjera vo centar
1.500 €
04.10.2021 10:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Turisticka

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera vo centarot na Ohrid, so povrsina od 20m2.
Cena 31.00 evra
Poveke info na tel.077815161. 077969012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

*SAJCESKI* Familijaren stan vo centar

1320 €

*SAJCESKI* Stan vo Lagadin

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам