1 / 5
Germanska crna maska BREND kosula GANT br.L %%%
1.200 МКД
Цената е фиксна
06.10.2021 17:33

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Кошули

Големина:

L

Боја:

Црна

Kako NOVA germanska maska brend kosula GANT br.L visoko kvaliteten pamuk so elastin
Preubav model moderna prijatna za nosenje

Cena 2100
Namalena 1600
Denes samao 1200

Prodadena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend maski dzemper br.L org.LACOSTE %%%

1 МКД

ORIGINAL COLUMBIA

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам