Germanski brend maska jakna/jakni br.M,L,XL %%%
1 МКД
Цената е фиксна
30.01.2022 12:20

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Сива

Kako Novi germanski brend maski jakni

Siva so temno sivo skap Brend INFLUX br.L/XL vodootporna za esen/zima kvalitetna moderna
Cena 2500
Namlena 1500

Prodadena

Crna moderna jakna so dzebovi CLOCHOUSE br.M germanska kvalitetna volnena coja
Model esen/zima
Cena 2300
Namalena 1500


Maslinesto zelena germanski brend FB Sister br.M.esenski model
Cena 1800.
Namale na 1200
Pogore na stranata kade sto pisuva Site Oglasi mozete da gi pogledate i drugite oglasi so robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend maska jakna/jakni br.M,L,XL %%%

1 МКД

Germanska brend jakna/suskavec br.S/M

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам