1 / 4
Brend maska crna bluza org.GUESS br.S/M %%%
1 МКД
Цената е фиксна
27.11.2021 18:36

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Блузи

Големина:

M

Боја:

Црна

Kako NOV brend maska crna bluza org.Guess br.S/M
Preubav model slim fit kvaliteten materijal
Cena 1800
Namalena 1200
Denes sami 900

Prodadena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

%GERMANSKI BREND MAICI% BROJ XL/XXL

1 МКД

Germanska crna maska BREND kosula GANT br.L %%%

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам