1 / 9
*SAJCESKI* Ekskluzivni stanovi vo Granit
1.300 €
12.10.2021 11:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Granit

Prodavam ekskluzivni stanovi vo elitnata Naselba Konjsko, Ohrid so pogled na ezero I planina.
Stanovite se so parking I gi nudime slednite povrsini
Stan 2-ro nivo visoko prizemje vo povrsina od 57 m2 I dvor vo povrsina od 77 m2
Stan 2-ro nivo vo povrsina od 61 m2 visoko prizemje, moze Dvata oddelno da se kupuvaat moze I zaedno.
Cena po Dogovor.
Inff na tel
077 815 161

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

*SAICESKI* Stan vo centar

62000 €

Se prodava stan

46000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам