1 / 12
Kukja od 120m2 vo Tetovo
56.000 €
13.12.2021 08:43

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodava kukja od 120m2 vo Tetovo.

Kukjata raspolaga so podrum – 20m2, prizemje – 50m2 i kat – 50m2 i gi ima slednite prostorii:

-dnevna soba so trpezarija
-kujna
-dve spalni sobi
-toalet

Vkupnata površina na parcelata iznesuva 73m2 a dvorot zafakja površina od 15m2.

Cena: 56 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 071-345-955

Stefani 071-345-955

Šifra: 0117921

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Tetovo

160000 €

Se prodava kukja so dvor vo naselbata „Pevčina“

180000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам