1 / 1
ЦЕНТАР, ДВЕ ПАРЦЕЛИ СО 3 МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА
159.000 €
30.12.2021 18:29

Битола / Битола

Број на соби:

12

Квадратура:

276 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

464 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ЦЕНТАР

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВААТ ЗАЕДНО ДВЕ СОСЕДНИ ПАРЦЕЛИ СО 4 МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА (ОД КОИ ТРИ ПОГОЛЕМИ И ЕДНА ПОМАЛА МАРКИЦА ЗА ПРИЗЕМЕН ОБЈЕКТ) на кои има две семејни куќи со вкупен габарит од 276 м2 дворно место од од 464 м2. 1. Семејна куќа со два стана од 82 кв2 и помошни простории (габарит на куќа 128 м2 и дворно место 472 м2) 2. Семејна куќа од 90 кв2 и помошни простории (габарит 97 м2 и дворно место 268 м2). ОВОЈ ОБЈЕКТ ПОСТОИ НА ЛИЦЕ МЕСТО, ПОДРУМ =93 м2, ПРИЗЕМЈЕ, = 93 м2 И КАТ = 93 м2 не мора да се руши и може да се реновира, реконструира и доградува.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2226, ПОД ПАЗАРОТ, КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ГРАДБА

24000 €

К2180, СМИЛЕВСКИ БАИР, 2 КАТА 110М2 И ДВОР 120 М2

25500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам