1 / 12
BMW 420D F36 M-SPORT COUPE FULL OPREMA 2014
По Договор
17.01.2022 11:15

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

BMW

Модел:

420

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

072231828 078227781

Модел:BMW 420D COUPE M-SPORT 184KS/COUPE
Гориво:Дизел
Мотор:1998 cm³ • 184HP
Менувач:Automatic 8 Speed F1

Километри:190000km со писмена нотарска гаранција.

Платени давачки до регистрација.

Е ова е вистински уникат оригинален М пакет.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка со гаранција

Возилото е екстра добра состојба.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Без да скрцне или тропне.Се работи до последно копче.

Дозволена е проверка по ваша желба.

Два оригинални клуча

Опрема:
-БМВ IDrive Навигација генерација id6(,ЦД МП3,АУХ,СД,УСБ,БЛУТУТ,)
-REAR MONITOR CAMERA
-Рекаро М Алкантара салон
-Електрика на седишта
-Амбиентално осветлување
-Команди на волан
-Црн таван
-Лед дневни светла
-BMW DYNAMIC BI XENON фарови
-Климатроник двозонски
-Борд Компјутер
-Tемпомат
-Парктроник
-Режими на возење еко про,комфорт,спорт и спорт плус
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни Фабрички М спорт
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Локација:АС Ауто Лидер Дооел с,Можидивњак ББ Крива Паланка.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AS AUTO LIDER
с.Мождивњак бб
Потврден огласувач
072231828**********078227781
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0TDI 143KS AUTOMATIC LED XENON 2011

0 €

BMW X3 2.0D 184KS 4X4 NAVI AUTOMATIC 2012

15999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам